CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

21 lip 2024, 10:00-17:00

Uliczne jedzenie w Lanškrounie

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

Uliczne jedzenie w Lanškrounie

21.07.2024 godz. 10:00 - 17:00

W niedzielę 21 lipca będziesz mógł spróbować najlepszego na świecie jedzenia ulicznego w Centrum Wielofunkcyjnym LArt w Lanškrounie w ramach wielogatunkowego festiwalu FreshDance fest. Przyjdź i ciesz się letnim dniem w towarzystwie dobrego jedzenia i napojów na 3. corocznej imprezie Street food Lanškroun.

Będziesz wybierać spośród szerokiej gamy specjałów street food. Skosztujesz tradycyjnej Indonezji i dowiesz się, co gotuje się w Afryce.

W menu nie zabraknie amerykańskiego corndoga, meksykańskiego burrito, indonezyjskiego Dadar Gulung, włoskiej pizzytini, szwajcarskiego raclette oraz frytek belgijskich.

Czy Twój apetyt na słodycze woli słodycze? W takim razie smażone na złoto hiszpańskie churros, chrupiące francuskie makaroniki, świeże gofry czy kulkowe lody zaostrzą Twój apetyt. Do picia można napić się piwa z małych browarów, wina, kawy, napojów bezalkoholowych i napojów mieszanych.​

https://foodevent.cz/blizici-se-food-festivaly/street-food/