CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

26 wrz 2023, 17:00-19:00

ROŚLINY LECZĄCE I GADAJĄCE

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

26 września 2023 (wtorek), godz. 17:00

Kolejne spotkanie z cyklu 12 miesięcy - 12 wydarzeń

Jubileusz 60 lat Muzeum Ziemi Kłodzkiej

ROŚLINY LECZĄCE I GADAJĄCE

Przypomnienie wystawy pt. 600 lat aptekarstwa kłodzkiego 1393-1993 autorstwa Krystyny Oniszczuk -Awiżeń

Słuchając roślin - spotkanie z Robertem Rientem, autorem książki pt. Wizje roślin, czyli 50 roślin leczniczych i jeden grzyb

Wstęp wolny!

 

Koordynacja:Joanna Stoklasek Michalak

________________

Rok 2023 to dla Muzeum Ziemi Kłodzkiej rok świętowania jubileuszu 60 lat działalności wystawienniczej, wydawniczej oraz popularyzującej kulturę i historię ziemi kłodzkiej.

Z tej okazji zapraszamy Państwa - wszystkich miłośników regionu i sympatyków naszej instytucji - na JUBILEUSZ MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ, czyli całoroczny cykl spotkań i imprez, podczas których przypomnimy Państwu wybrane przedsięwzięcia, szczególnie istotne lub popularne w bogatym i wieloletnim dorobku Muzeum.

Zaprezentowane inicjatywy wzbogacimy o nowe tematy i perspektywy, bo przecież Muzeum wciąż pełni swoją społeczną misję, w której Państwa udział jest zaszczytnym dopełnieniem.

Zapraszamy Państwa w różne wtorki miesiąca - konkretną datę będziemy podawać na bieżąco na stronie i profilu fb - www.facebook.com/MuzeumZiemiKlodzkiej