CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Wydarzenie Roczne programu Interreg Czechy – Polska

Województwo Dolnośląskie wraz z Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz czeskimi Krajami: Libereckim, Hradeckim i Pardubickim zapraszają do udziału w Wydarzeniu Rocznym programu Interreg Czechy – Polska.

Szanowni Państwo,

Województwo Dolnośląskie wraz z Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz czeskimi Krajami: Libereckim, Hradeckim i Pardubickim zapraszają do udziału w Wydarzeniu Rocznym programu Interreg Czechy – Polska.

Wydarzenie Roczne odbędzie się w dniach 17-18 maja 2024 r. w Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka w Szklarskiej Porębie. W ramach wydarzenia odbędzie się Konferencja ,,Współpraca popłaca – 20 lat Interreg na pograniczu polsko-czeskim“ oraz Polsko-Czeski Rajd Pieszy ,,PO DRODZE Z INTERREGIEM“.

Zaproszenie do udziału w Wydarzeniu Rocznym, szczegółowy program konferencji oraz plakat rajdu przesyłamy w załączeniu do niniejszej wiadomości (w wersji polskiej i czeskiej).

W celu zgłoszenia chęci udziału w konferencji niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.ewt.dolnyslask.pl. Zapisy na rajd pieszy odbywać się będą odrębnie poprzez stronę https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody. Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

 informacje o Wydarzeniu Rocznym na stronach internetowych i w sieciach społecznościowych:

- o konferencji i rajdzie na stronie internetowej i portalach społecznościowych (więcej informacji: https://umwd.dolnyslask.pl/ewt/czeski2021-2027/aktualnosci/artykul/wydarzenie-roczne-programu-interreg-czechy-polska/ (CZ i PL)

https://www.cz-pl.eu/pl/blog/66/wydarzenie-roczne-programu-interreg-czechy-polska)

- o Rajdzie Pieszym na portalach społecznościowych (najlepiej poprzez udostępnienie następującego wydarzenia: https://fb.me/e/bfn678d8q).