CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

29 lis 2022, 18:00-00:00

Monodram "Wiem, że mapy nie ma" w MGOK w Bystrzycy Kłodzkiej

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

W listopadzie czeka nas nowa premiera w Teatrze RAZY DWA - monodram Zuzanny Pawlukiewicz -Jaworskiej "Wiem, że mapy nie ma", która odbędzie się 29.11.2022 godz. 18:00 na sali widowiskowej MGOK w Bystrzycy Kłodzkiej.

 

Opis monodramu:

"Wiem, że mapy nie ma" to historia o każdym z nas, o podróży przez życie, o wzlotach i upadkach, trochę o codzienności i małych rzeczach, a także o potrzebie miłości... do siebie. O tym, że często właśnie szukamy siebie idąc czyjąś ścieżką. Ważne, żeby uświadomić sobie, że mapy do celu- po prostu nie ma... 

A w którym momencie życia Ty jesteś? Po odnalezieniu siebie? Czy przed rozstajem dróg? 

 

Scenariusz powstał na bazie przeżyć, doświadczeń, obserwacji jak i wrażliwości aktorki.

Ten monodram jest formą teatru fizycznego, gdzie narzędziem jest głównie ciało aktora, które jest wprawiane w ruch, aby dotrzeć do prawdy na scenie. Spotkamy się również z tańcem intuicyjnym, improwizacją z konkretnym elementem ciała, oddechem oraz byciem tu i teraz. 

W monodramie wykorzystano muzykę autorstwa Wspaniałych Artystów: ShataQs, Jeden, Vix.N. Wielkie dzięki za użyczenie swojej twórczości.

Czas trwania 25 minut.

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Zuzanna Pawlukiewicz-Jaworska