CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Kontakt

porozmawiajmy

Polska siedziba

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Glacensis

 

ul. Łukasiewicza 4a/2
57-300 Kłodzko
Polska

 

tel: +48 74 867 71 30
fax: +48 74 865 91 66

 

biuro@eg.ng.pl
adres email

 

Pracownicy Sekretariatu PL:

Bernadeta Tambor
Sekretarz Euroregionu, Dyrektor Biura
btambor@eg.ng.pl
 
 
 
Sylwia Chodorowska-Cygan
Główna Księgowa
scygan@eg.ng.pl
Sylwia Pachołek
Specjalista ds. administracyjno-biurowych
biuro@eg.ng.pl
Martyna Makowska
Specjalista ds. projektów euroregionalnych Funduszu Mikroprojektów
mmakowska@eg.ng.pl
Monika Śledź
Specjalista ds. projektów euroregionalnych Funduszu Mikroprojektów
msledz@eg.ng.pl
Marta Wiwer
Specjalista ds. projektów euroregionalnych Funduszu Mikroprojektów
mwiwer@eg.ng.pl
Dariusz Tatka
Specjalista ds. projektów euroregionalnych Funduszu Mikroprojektów
dtatka@eg.ng.pl

Czeska siedziba

Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska - Euroregion Glacensis

 

Panská 1492
516 01 Rychnov nad Kněžnou
Republika Czeska

 

tel: 420 494 531 054
fax: +420 494 535 095

 

info@euro-glacensis.cz
adres email

 

euro-glacensis.cz
adres www

 

Pracownicy Sekretariatu CZ:

Jaroslav Štefek
sekretář sdružení
jaroslav.stefek@euro-glacensis.cz
Jiřina Jeřábková
asistentka
info@euro-glacensis.cz
Petra Páralová
účetní
petra.paralova@euro-glacensis.cz
Jana Čejpová
vedoucí FMP
jana.cejpova@euro-glacensis.cz
Alena Preclíková
finanční manažer FMP
alena.preclikova@euro-glacensis.cz
Marcela Kalousová
finanční manažer FMP
marcela.kalousova@euro-glacensis.cz
Ilona Dusilová koordinátor CZ-PL, projektový manažer FMP ilona.dusilova@euro-glacensis.cz
 
Jaroslava Papáčková
projektový manažer FMP
jaroslava.papackova@euro-glacensis.cz
Maja Hartman
projektový manažer FMP
maja.hartman@euro-glacensis.cz