CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

3 wrz 2022

7. ŚPIEWANIE POD ORŁEM

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

7. ŚPIEWANIE POD ORŁEM

Sokolec, k. schroniska Orzeł - 3.09.2021

„Śpiewanie Pod Orłem” to klimatyczna impreza. W magicznych Górach Sowich na zboczu Wielkiej Sowy (1014 m n.p.m) w okolicy schroniska Orzeł już po raz szósty zbiorą się turyści, żeby wsłuchać się w kameralny koncert plenerowy. A plener to niezwykły. Na tle zachodzącego za górami słońca, pomiędzy dwiema ścianami z drzew świerkowych, szumiących w rytm muzyki, wokół ogniska gromadzą się trampowie. Wydarzenie już ma silną grupę zagorzałych fanów. Po prostu nie ma takiego drugiego miejsca i takiego drugiego klimatu. Trzeba tam być, żeby poczuć magię.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią:

Piotr Lipka, wszystkim znany jako Leepeck z utworami z albumu „Na mnie już czas", które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości.

Anita Lipnicka, wybitna polska artystka, która od 25 lat nieprzerwanie komponuje oraz występuje na polskiej scenie muzycznej.

 Wszystkie wydarzenia organizowane są przez Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda