CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

30 maj 2020 - 28 wrz 2020

Autobusy rowerowe 2020

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

30.5 - 28.9.2020

Pogranicze Kladskie

https://www.kladskepomezi.cz/aktivity/cyklistika

Pogranicze Kladskie jest rajem dla rowerzystów. Niezliczone trasy rowerowe zabiorą Cię do niesamowitych miejsc tego regionu. Odkryj piękne miejsca z siodła i skorzystaj z autobusów rowerowych Kladské pomezí, które zabiorą Cię do bardziej odległych miejsc do zwiedzania.

Odkryj piękno Kladské pomezí z siodła roweru lub podczas wycieczki pieszej. Zostaw swój samochód w domu i skorzystaj z transportu autobusów rowerowych, które zabiorą Cię do Skał Adršpachskich, Gór Jestřebí i Gór Stołowych w Polsce. Przyjmij zaproszenie do sąsiednich regionów, a autobus rowerowy zabierze Cię w Karkonosze i Góry Orlickie. Istnieje niewyczerpana liczba możliwości wycieczek.

Latem można korzystać z autobusów rowerowych, które zabiorą Cię do atrakcyjnych miejsc turystycznych iz powrotem. Czech Railways oferuje wypożyczalnię rowerów bezpośrednio na dworcu kolejowym Česká Skalice. Wypożyczony rower możesz zwrócić ponownie w Skalicy lub na stacjach Červený Kostelec i Náchod.