CZ PL - Przekraczamy granice, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

7 gru 2018, 17:30-00:00

Burza mózgów z Robertem Biedroniem w Wałbrzychu

Podstrona została wykonana w ramach projektu pn. „Promocja współpracy w Euroregionie Glacensis” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.
Czytaj więcej ›

Burza mózgów z Robertem Biedroniem w Wałbrzychu

Robert Biedroń buduje nowy ruch społeczny. Od miesięcy odwiedza kolejne miasta w Polsce, gdzie organizuje spotkania pod hasłem „burza mózgów”, podczas których rozmawia z mieszkańcami na temat ich rzeczywistych, codziennych problemów. Nie narzuca im jednak swoich racji, tylko zachęca do tego, aby uczestnicy proponowali coś od siebie, swoje rozwiązania.

Jak mówi Robert Biedroń Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić, by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej.

Wałbrzych to kolejne miasto, które odwiedzi Biedroń. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 grudnia 2018 roku o godz. 17:30 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu przy ulicy Zamkowej 4. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie:

https://trasa.robertbiedron.pl/e/22/walbrzych

Bądź przez profil na Facebooku: Robert Biedroń Wałbrzych.